Reprezentant Suport Clienți Corporativi în Bălți

Compania Moldcell anunță poziția vacantă de Reprezentant Suport Clienți Corporativi în orașul Bălți. Responsabilitățile de bază vor consta în menținerea și dezvoltarea clienților corporativi existenți în scopul de a atinge obiectivele strategice ale companiei și de a crește volumul total de vânzări.

Responsabilități de bază:

  • Menținerea și dezvoltarea relațiilor de afacere cu clienții corporativi activi;
  • Elaborarea ofertelor şi promovarea produselor destinate clienţilor corporativi;
  • Oferirea suportului în procesul de conectare, dezvoltare;
  • Promovarea serviciilor corporative Moldcell, precum și creșterea vânzarilor atât în mediul clienților existenți cât și a clienților potențiali;
  • Raportare periodică la solicitare.

Competențe și studii:

  • Studii superioare (Business, Management sau Economie);
  • Experiență în vânzări sau deservire clienți de cel puțin 2 ani;
  • Vorbire fluentă în limbile română și rusă; cunoașterea limbii engleze la nivel mediu de conversații.

Profilul personal al candidatului:

  • Abilități analitice, de comunicare și negociere;
  • Capacitatea de gestionare a situațiilor dificile;
  • Responsabil, organizat și orientat spre nevoile clientului, precum și spre atingerea rezultatului;
  • Punctual, atent la detalii și capabil de a respecta termenii prestabiliți.

Notă:
Dacă sunteți interest(ă) de acest post și corespundeți cerințelor de mai sus, expediați CV-ul Dvs. la adresa de email vacancy@moldcell.md

Vă mulțumim!