Angajăm:

Specialist în domeniul calității de limbă Germană-12000 lei

Cerinte:
- Cunoașterea limbii Germane;
- Perseverenta, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactiva, orientare către rezultate;
- Vorbire coerentă și corectă;

Responsabilitati:
- Monitorizarea și analiza sunetelor de intrare și ieșire;.
- Rezistență la stres;
- Îmbunătățirea permanentă a indicilor de analiză a vînzărilor;
- Asimilarea cu ușurință a informațiilor noi și aplicarea lor în practică.

Calitati personale:
- Spirit de initiativa;
- Responsabilitate;
- Atentie;
- Tendinta spre dezvoltare;

Oferim:
- Grafic de lucru- 6 ore/zi
- Instruire gratuita în cadrul companiei și în afara ei;
- Oportunitatea de angajare pe termen lung;
- Investiție în dezvoltarea profesională de specialitate;
- Pachet competitiv de remunerare și beneficii - 10000 lei
- Posibilitatea de avansare în funcție.

Expediați CV-ul cu specificarea ”Specialist în domeniul calității-limpa germană” la adresa electronică: tellyou.recruting@gmail.com