Angajăm:

Office Manager

Pentru pozitia de Office Manager cautam persoana placuta, cu bune abilitati de comunicare, punctuala, responsabila si serioasa, cu intentia de a activa in cadrul Companiei de lunga durata.

Cerințe:
- Studii superioare finisate preferabil: juridice, financiare, jurnalism;
- Bune cunoștințe de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, E-mail, Fax );
- Cunoasterea limbilor romana, rusa (engleza reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu), cu excelente abilitati de comunicare, prezentare si expunere in scris;
- Aspect fizic placut si cu disponibilitate la un program flexibil in functie de necesitate;
- Devotata.

Responsabilitățile postului:
- Stabileste si mentine o buna relatie cu clientii si echipa BIZ-AGRO;
- Comanda si distribuie materiale de birotica;
- Tine evidenta corespondentei, asigurind transmiterea, recepționarea dupa destinatie a documentelor
   primite-transmise prin poștă, fax, poștă electronică;
- Indeplinieste sarcini stabilite de Conducător(in limitele competentilor profesionale si obligatiunilor functiei).

Conditii de munca:
- Program de lucru fuil-time (8-30-18 de luni-vineri);
- Salariul stabil si atractiv;
- Lucru in oficiu confortabil;

Adresa oficiului: mun.Chisinau,str.Melestiu 16/2 (in spatele Spitalului nr.1)

Expediati CV-ul la adresa: angela@bizagro.md  , poza este obligatorie.