Angajăm:

Contabil Ajutor

  Grupul Cultural Artistic "Planeta Clounella" si "Liga Robotilor" - activează pe piața de cultură, artă și divertisment a Republicii Moldova din 2013. Tindem să dezvoltăm domeniul în care activăm cu pasiune prin realizarea proiectelor locale cu impact asupra tinerei generații, precum și evoluției profesionale pe plan internațional.
  Căutăm persoane talentate și profesionale în domeniile în care activăm, dacă rezonați cu aspirațiile și misiunea grupului cultural te invităm în colectivul nostru.

Informaţie mai multă despre proiectele în care vei fi implicat poţi afla accesând www.servicii.clounella.md     - Direcția Petreceri Private Planeta Clounella; www.repertoriu.clounella.md     - Directia Spectacole Teatrale pentru

Copii;www.spectacole.ligarobotilor.md și www.oferta.ligaroboților.md   ; www.trupa.clounella.md       - Direcția Concerte de Estradă;  www.catalog.ellabella.md     - Direcția Petreceri Private EllaBella.

Responsabilităţi principale:
-Responsabil pentru evidenţa contabilă;
-Efectuarea calculului corect al salariului muncitorilor;
-Înregistrarea facturilor;
-Pregătirea documentelor primare pentru rapoarte fiscale şi statistice;

Cerinţe faţă de candidat
- Studii superioare de profil (constituie avantaj);
- Utilizator de universal accounting(Constituie un avantaj);
- Experienţă (constituie avantaj în domeniu minimum 1 an);
- Capacităţi înalte de analiză şi sinteză, capabil să facă faţă unor situaţii complexe;
-  Abilităţi de efectuare a sarcinilor în termeni stabiliţi;
-  Vorbirea fluentă a limbii române şi ruse;
-  Atenţie înaltă la detalii;
- Bune abilităţi interpersonale, de comunicare şi de prezentare;
 -Disponibilitate la programul de lucru 9-18.

Compania oferă:
- lucru într-un mediu profesionist, modern şi dinamic;
- posibilitatea de dezvoltare profesională şi personală;

CV-ul + foto transmiteți pe adresa cadre2ag@gmail.com      cu menționarea postului "Contabil Adjunct".