Compania producator si importator de produse alimentare anunta postul vacant de:

Operator manager oficiu

Cerinte fata de candidati:
- Studii superioare
- Cunoasterea PC, Microsoft office si Excel - la nivel avansat .
- Cunoasterea limbilor romana si rusa
- Experienta intr-o pozitie similara in vanzari cu produse alimentare si conlucrarea cu echipa agentilor de vanzari de cel putin 1 an
- Scrisoarea de recomandare de la ultimul loc de munca – este binevenita
- Cunostinte in domeniul vanzarilor angro si cu amanuntul
- Personalitate activa,responsabila,cu abilitatea de a lucra cu volume mari de informatii, comunicabila,orientata spre rezultat
- Aspect prezentabil,cu maniere de bună educaţie

Responsabilitati:
- Conlucrarea cu echipa agentilor de vinzari (receptionarea comenzilor, taparea si pregatirea facturilor fiscale)
- Adoptarea masurilor pentru cresterea vinzarilor
- Raportarea regulata privind rezultatele
- Evidenta facturilor fiscale

Conditii:
- Salarii competitive
- Pachet social complet
- Premii si bonusuri in functie de indeplinirea sarcinilor
- Posibilitatea de crestere profesionala si dezvoltarea carierei
- Lucru intr-o echipa tinara si prietenoasa.

Informatiile despre D-Voastra le puteti expedia la adresa electronica: agrosmixgrup@gmail.com