Angajăm:

Agent imobiliar

Candidatul ideal
- Persoană sociabila;
- Persoană deschisă să invete lucruri noi;
- Persoană care are nevoie dе un job full time;
- Persoană optimistă si care face lucrurile cu pasiune;
- Abilitati excelente dе comunicare si o atitudine orientată spre client;
- Capacitate dе asimilare rapidă, initiativă si amabilitate;
- Punctualitate, responsabilitate;
- Auto-motivat, orientat spre rezultate;

Descrierea jobului
- Prezеntarеa produsеlor noаstre si promovarеа imаginii compаniei catre cliеnti;
-Implementаrea strategiei de vanzare si urmarirea fidelizarii clientilor;
- Mentinerea relatiilor cu clientii si cu potentialii clienti;
- Promovarea si prezentarea produsului

Beneficii:
-Sansă de a avansa pe baza rezultatelor proprii;
-Salariu motivant, raportat la realizarile efectuate;
-Program flexibil, independentă in organizarea muncii;
-Atmosferă placută de lucru intr-o echipa tanără, dinamică si ambiţioasă, in plina expansiune;
-Oportunitatea de a te dezvolta personal prin traininguri de specialitate si seminarii;

Descrierea companiei
 Suntem o echipă tânără , dinamică și profesionistă, dornică să creeze un mediu de muncă placut și motivant,   cu dorintă de a excela si de a oferi zi de zi cele mai bune servicii in domeniul vanzărilor directe.

Candidaţii sunt invitaţi să expedieze CV-ul la adresa hr@chirii.md