Aventus Finance Moldova - structura a grupului financiar international Aventus Group, anunta concurs pentru angajarea in functie de:

Expert Credite

Cerinte fata de candidat:
1) Studii superioare – Finante/ Economie;
2) Experienta anterioara in domeniul creditarii (banci, companii de microfinantare);
3) Abilitati de comunicare;
4) Spirit de echipa, organizat si grad inalt de responsabilitate;
5) Cunoasterea limbilor Romana, Rusa (Engleza – va constitui un avantaj);
6) Cunoasterea - MS Office (MS Word, MS Excel etc.).

Responsabilitati:
1) Prelucrarea si analiza solicitarilor de imprumut in regim online;
2) Oferire de suport si consiliere clientilor potentiali si existenti in vederea obtinerii imprumuturilor;
3) Gestionarea portofoliului de clienti existenti;

Noi oferim:
- Angajarea oficiala;
- Salariu motivant;
- Grafic de lucru full-time (luni-vineri, 09.00-18.00);

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail info@credit7.md