Compania Fidesco este unul dintre liderii comerţului în domeniul alimentației publice. Fiecare realizare a companiei este realizarea tuturor angajaţilor săi. Suntem în căutarea celor ce doresc să obțină o oportunitate de afirmare profesională într-o companie de succes.
                      Vă invităm pentru suplinirea funcțiilor vacante în Echipa noastră de profesionişti.

ANGAJĂM:

Contabil-operator / Ajutor-Contabil (sect. Centru)

Cerinte fata de candidat:
- studii medii de specialitate sau superioare de profil (contabilitate);
- cunoașterea legislatiei contabile.
- utilizator  PC

Responsabilitati:
- evidenta contabila  si gestiunea documentelor primare
- controlul rezultatelor inventarierelor
- verificarea raportului lunar
- controlul si distribuirea cheltuielilor indirecte

- primirea comenzilor, perfectarea cererilor
- pregatirea si sortarea documentelor
- introducerea informatiei in baza de date

Oferim:
- perspective de realizare profesională;
- angajare oficială în câmpul muncii cu pachet social deplin;
- program de lucru full time;

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-urile, la adresa de e-mail hr@fidesco.md     cu menţionarea postului vacant, sau ne puteti contacta la numarul (022) 253-752