Compania “Blue Shark” ,
prezentă pe piața din Moldova cu brandul “Ocean Fish”
anunță selectarea cadrelor în bază de concurs, la funcția:

Aministrator magazin (Or. Orhei)

Administrator Magazin "OCEAN FISH"

Responsabilități:

- asigurarea îndeplinirii planului de vânzări al magazinului;
- coordonarea lucrului personalului magazinului;
- organizarea efectivă a proceselor de lucru în magazin;
- asigurarea achiziționării permanente a produselor;
- respectarea standardelor de deservire a clienților, precum și cele de păstrare, realizare și returnare a produselor;
- merchandising-ul vizual;
- rezolvarea întrebărilor legate de deservirea clienților;
- efectuarea inventarierii

Cerințe:
- studii medii de specialitate sau superioare;
- experiență de muncă cu clienții – minim 2 ani;
- experiență de administrare – avantaj;

VEI AVEA PARTE DE:
• Instruire gratuită
• Salariu meritat și la timp
• Experiență
• Mediu de lucru pozitiv

Telefon: 060412020