Compania “Blue Shark” ,
prezentă pe piața din Moldova cu brandul “Ocean Fish”
anunță selectarea cadrelor în bază de concurs, la funcția:

Operator facturare (str. Petricani)

Magazin "OCEAN FISH" str. Petricani 88/1

Atribuții:

- întroduce în baza de date comenzile primite de la agenți emițînd documentele de iesire a mărfii prin intermediul tehnicii de calcul
- întroduce în baza de date documentele aferente ieșirilor de marfă pe care le primeste de la gestionar după recepționarea de către acesta a mărfurilor
- verifică finalitatea operațiunilor de mai sus, asigurandu-se de corectitudinea lor
- duce evidența facturilor

Responsabilități:
- corectitudinea operațiunilor efectuate
- îndeplinirea întocmai și la timp a sarcinilor de serviciu

Cerinţe faţă de candidat:
- studii medii de specialitate (financiar - economice);
- experienţa de minim 1 an într-un post similar;
- cunoştinţe operare PC (Windows, Microsoft Word, Excel și 1C);

Expediați CV-ul dvs la adresa de  e-mail:  supply@oceanfish.md

Telefon: 078572495