Compania imobiliară TERRA IMOBIL îşi lărgeşte echipa de specialiști:

Agent imobiliar (Vânzari) de la 20.000 lei

Condiții:
• Salariu motivant în funcţie de rezultate + comision din vânzări ( de la 20.000 lei)
• Telefon de serviciu;
• Training-uri de specialitate;
• Oficiu confortabil în centrul capitalei;
• Instruire profesională continuă;
• Colectiv tănăr, prietenos și amabil într-o companie ce se dezvoltă dinamic.

Responsabilități:
- analiza pieței imobiliare;
- stabilirea și realizarea întîlnirilor și negocierilor;
- intermedierea tranzacțiilor imobiliare;
- elaborarea ofertelor;
- dezvoltarea relațiilor cu clienții;
- formare profesională continuă;
- administrarea bazei de date a imobilelor;

Cerințe față de candidat:
- studii superioare;
- experiența în vînzări constituie un avantaj;
- orientare către client şi necesităţile acestuia;
- abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii;
- Automobil şi permis de conducere (constituie avantaj).

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: office@terraimobil.md
Telefon: +373 79 1111 01