O companie solidă, specializată în furnizarea de echipamente de măsurare și de laborator, caută un specialist pentru poziția de:

Manager proiect

Responsabilități:
- Administrarea și managementul proiectelor
- Pregatirea documentatiei pentru licitatii;
- Ținerea evidenței;
- Recepționarea si procesarea comenzilor;
- Controlul executării ordinelor, instrucțiunilor, comenzilor, furnizării de informaţii executantului;
- Asistență la vămuire;

Cerințe:
* Studii superioare într-un domeniu relevant
* Cunoașterea limbii române, engleze și ruse
* Experiența într-un domeniu relevant va constitui un avantaj
* Utilizator confident PC (Internet, e-mail, MS Office, alte aplicații office)

Vă oferim un salariu competitiv, oportunități de dezvoltare profesională și posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și activă.

Candidații interesați sunt rugați să ne expedieze CV-ul însoțit de o poză și de o scrisoare de intenție la următoarea adresă de e-mail: hr@lokmera.md

Vor fi contactați doar candidații selectați.