Compania „Panilino” SRL, este unul dintre liderii producători de produse de patiserie de pe piața din R. Moldova remarcați prin calitate și inovație. Experiența de aproape 17 ani ne-a permis să creăm cele mai rafinate și gustoase produse de cea mai înaltă calitate, iar acum ne extindem și pe piața din Uniunea Europeană.

Vino să faci parte din echipa Noastră! Angajăm!

Inginer Tehnologii informaționale (IT)

Rol: Gestionarea procesului de dezvoltare, mentenanța echipamentelor de rețea, echipamentelor info-comunicaționale si supraveghere video în cadrul Societății.

Responsabilități-cheie:
- Menținerea și înbunătățirea sistemelor informaționale;
- Administrarea echipamentelor de rețea;
- Instalarea si mentenanta echipamentului supraveghere video;
- Evidența echipamentelor din domeniul IT;
- Identificarea și tratarea riscurilor de securitate a informației;
- Asigurarea accesului la obiectele de regim ale Societății și sistemele informaționale ale acesteia.

Criterii de eligibilitate:
- Studii în domeniul tehnologia informației și comunicații,
- Experienta minima în domeniul administrarii sistemelor operaționale Windows si Linux;
- Cunoașterea rețelelor (TCP/IP);
- Limba română, limba rusă, limba engleză;
- Capacitate de cooperare, disciplină;
- Atingerea obiectivelor trasate, atitudine pozitivă, putere de convingere, sociabilitate, organizare.

Îți oferim:
- Regim de lucru: 5 zile, 40 ore/săptămână;
- Prînzul asigurat de către companie;
- Un mediu de lucru eficient, tânăr și dinamic;
- Posibilitatea de creștere și instruire profesională.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul cu indicarea postului la adresa electronică:  liliana.adam@panilino.md      sau să ne viziteze la adresa: or. Chișinău, str. Uzinelor 17/2.
Informații suplimentare la tel. 076700148- Resurse Umane; 068655414- serviciul securitate