Compania Etalonus Grup angajează:

Agent comercial (de vinzari)

Etalonus Grup SRL este o companie de oameni profesionişti si de încredere, care împartaşesc standardele inalte de calitate europeana si eficienta ale produselor sale. In legatura cu posibilitatea de dezvoltare si extindere, compania anunta post vacant - agent comercial (de vinzari).

Responsabilitati:
- deplasare la punctele comerciale si achizitionarea comenzilor
- controlul stocului de marfa la punctele comerciale
- negocierea și încheierea contractelor
- atragerea clientilor noi, stabilirea intilnirilor cu clientii, prezentarea ofertei

Cerinte:
- studii superioare (medii-speciale)
- experienta in vinzari (minim …)
- permis de conducere cat. B;
- abilități de comunicare și convingere
- responsabil, organizat si orientat spre rezultate;
- cunoașterea limbilor romana si rusa.

Compania ofera:
- salariu avantajos;
- pachet social;
- lucru stabil in colectiv tanar si prietenos;
- pregatire profesionala si suport de catre compania;
- cresterea profesionala;

Rugam sa transmite-ti CV la adresa electronica: l.pulbere@gstandard.md , tel. mobil 069566183- Lucia.