În legătură cu dezvoltarea activă a afacerii compania

 „Climatec” SRL specializată în comercializarea sistemelor de încălzire, climatizare  și a instalațiilor sanitare este în căutare de:

Vînzător consultant (10000-20000 lei)

Cerințe:

  • Cunoașterea domeniului  ingineresc (sisteme de încălzire) sunt binevenite.
  • Fluență în limbile română și rusă;
  • Studii medii/ speciale/superioare;
  • Experienţă în domeniul vânzărilor;
  • Competențe de comunicare și negociere pentru a stabili relații pozitive cu clienții;
  • Punctualitate;

De ce să te alături companiei CLIMATEC?

  • Vei avea parte de angajare oficială într-un salon confortabil şi modern
  • Vei primi un salariu motivant şi întreg pachetul social
  • Vei avea posibilitatea de a participa la diverse cursuri de dezvoltare
  • Vei fi înconjurat de colegi pozitivi şi cu pasiune de muncă

Responsabilitățile postului:

  • oferire de consultații clienților;
  • gestionarea comenzilor;
  • întocmirea documentelor de însoțire;
  • menținerea relațiilor cu clienții permanenți;
  • întocmirea ofertelor comerciale.

 - Program de lucru: 9:00-18:00 (luni-vineri), 9:00-14:00 (sîmbătă).

Dacă sunteți interesat de această ofertă vă rugăm să expediați CV-ul însoțit de o fotografie cu specificarea postului pentru care aplicați la adresa electronică: personal@climatec.md