Echipa verde te motivează să te descoperi!

Operator recepție marfă
Suntem o echipă care depunem maxim efort ca să îndeplinim cerințele clienților noștri prin oferirea unei game largi de produse din categoriile, cum ar fi: cărți, jucării, ceasuri, parfumuri, accesorii, cosmetice şi produse de îngrijire personală etc.

Responsabilitățile tale
- participarea nemijlocită la recepția marfei;
- pregătirea comenzilor pentru livrare;

Ce așteptăm
- punctualitate;
- responsabilitate;
- cunoștințe avansate in operarea calculatorului Windows, 1C – reprezintă un avantaj;
- experiență în recepția mărfii și strângerea coletelor – reprezintă un avantaj;

Noi oferim
- carieră într-o companie în expansiune continuă;
- un salariu decent și achitat la timp;
team building-uri;
- mediu de lucru dinamic.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: anastasia.stanciu@elefant.md  și noi vom avem grijă să îți oferim detaliile.

Vino să faci parte din Echipa Verde!

La interviu vor fi invitate doar persoanele pre-selectate în bază de CV.