Angajăm:

Specialist HR/ Generalist HR
Cerințe:
- Studii superioare finalizate;
- Curs Inspector Resurse Umane;
- Experienta minim 2 ani;
- Cunostinte foarte bune de legislatia muncii;
- Cunostinte de operare PC ( MS OFFICE);
- Cunoasterea de soft-uri de salarii si evidenta  resurse umane;
- Foate bune competente de comunicare si mediere;
- Capacitate dezvoltata de planificare si organizare;
- Experienta in evaluarea competentelor
- Dorinta de autodezvoltare si perfectionare;
- Dinamism, motivatie, constinciozitate si perseverenta;
- Cunoasterea limbii engleze- nivel mediu.

 Descriere sarcini si responsabilitati:
- Coordoneaza activitatea de recrutare de personal prin indicarea profilului profesional si de competente ale candidatului;
- Organizeaza si participa la procesele de selectie de personal;
- Identifica noi canale de recrutare pentru pozitiile deschise;
- Coordoneaza procesul de evaluare periodica al angajatilor;
 - Administrarea resurse umane (operare REVISAL, intocmire CIM-uri, Decizii incetare, Adeverinte vechime, Modificari CIM etc) si actualizarea bazei de date cu angajatii societatii;
- Actualizarea diverselor documente interne (actualizare fise de post, RI, regulamente, proceduri, CCM etc ) conform legislatiei in vigoare;
-Efectueaza si participa la cercetarile disciplinare;
-Salarizare resurse umane: colectarea si centralizarea tuturor informatiilor justificative privind statul de plata (pontaje, concedii medicale, de odihna, modificari de salarii, prime, bonusuri, etc.);
 - Elaborarea documentelor si rapoartelor specifice  activitatii din departamentul de resurse umane;
- Informeaza conducerea de respectarea procedurilor de resurse umane stabilite la nivelul companiei;
- Reprezinta si pune la dispozitie actele necesare in fata Institutiilor statului;
 - Elaboreaza rapoarte si statistici de personal catre Instutiile statului si superiori.

Compania oferă:
1. Angajare oficială în câmpul muncii;
2. Angajare Full Time.
3. Pachet social complet;
4. Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv.

Persoanele interesate sînt rugate să expedieze CV-ul la adresele de e-mail: cs.moldova@elefant.md

La interviu vor fi invitate doar persoanele pre-selectate în bază de CV.