Echipa verde te motivează să te descoperi!

Operator livrare Depozit

Suntem o echipă care depunem maxim efort ca să îndeplinim cerințele clienților noștri prin oferirea unei game largi de produse din categoriile, cum ar fi: cărți, jucării, ceasuri, parfumuri, accesorii, cosmetice şi produse de îngrijire personală etc.

Responsabilitățile tale:

  • pregătești marfa pentru livrare;
  • centralizezi comenzile;
  • emiți comenzile spre livrare;
  • participi la realizarea inventarierilor periodice din cadrul Depozitului.

Ce așteptăm:

  • perseverenţă la locul de muncă;
  • să dai dovadă de spirit dinamic și plin de inițiativă;
  • capacitate de concentrare;
  • cunoştinţe de operare PC;
  • organizat și disciplinat în respectarea regulilor interne;
  • studii profesionale sau medii;
  • experiență de lucru într-un depozit.

Ce oferim:

  • carieră într-o companie în expansiune continuă;
  • pachet salarial și social stimulativ;
  • mediu de lucru dinamic.

Locul de muncă: str. Mihail Sadoveanu, mun. Chișinău.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: anastasia.stanciu@elefant.md   și noi vom avem grijă să îți oferim detaliile.
La interviu vor fi invitate doar persoanele pre-selectate în bază de CV.