Мерчендайзер / Merchandiser (Chișinău)

Мы предлагаем:

  • Официальное трудоустройство;
  • Автомобиль и корпоративный номер;
  • Оплата труда без опозданий;
  • Обучение и непрерывное повышение квалификации;
  • Возможность карьерного роста.

Обязанности:

  • Посещение торговых точек согласно маршруту;
  • Выкладка нашeго товара;
  • Оформление витрин в торговых залах.

Требования к кандидатам:

  • Опыт в аналогичной должности приветствуется;
  • Знание русского и румынского языков;
  • Водительские права категории B (стаж не менее 1 года).

Высылайте нам Ваше резюме на эл. адрес recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам, звоните на номер 078000075 или 079947888
Compania oferă:

  • Angajare oficială;
  • Automibil de serviciu și rețea mobilă corporativă;
  • Achitarea salariului fără întârzieri;
  • Formare și dezvoltare profesională continuă;
  • Oportunități de avansare.

Responsabilități:

  • Deplasarea către punctele de vânzări, conform traseului;
  • Aprovizionarea permanentă a rafturilor / vitrinelor cu produsele companiei;
  • Respectarea conceptului de aranjare a produselor pe raft.

Cerințe:

  • Experiența într-un post similar este binevenită;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Permis de conducere, categoria B (nu mai puțin de un an).

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon 078000075 sau 079947888

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.