”Profmet Grup” SRL (grupul de companii LIDER)

Producerea și furnizarea elementelor de fixare și a sculelor manuale

Avantajele noastre:

Încredere – mai mult de 15 ani pe piață

Lider pe piață – cca 10 mii de poziții de instrumente și sisteme de fixare

Dezvoltare – peste 170 locuri de muncă cu pachet social complet

www.lider.md, www.krepej.md

Мерчендайзер / Merchandiser

Мы предлагаем:

  • Официальное трудоустройство
  • Автомобиль и корпоративный номер
  • Оплата труда без опозданий
  • Обучение и непрерывное повышение квалификации
  • Возможность карьерного роста

Обязанности:

  • Посещение торговых точек согласно маршруту
  • Выкладка нашго товара
  • Оформление витрин в торговых залах

Требования к кандидатам:

  • Опыт в аналогичной должности приветствуется
  • Знание русского и румынского языков
  • Водительские права категории B (стаж не менее 1 года)

Высылайте нам Ваше резюме на эл. адрес recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам, звоните на номер 079947888
Compania oferă:

  •  Angajare oficială
  •  Automibil de serviciu și reațea mobilă corporativă
  • Achitarea salariului fără întârzieri
  • Formare și dezvoltare profesională continuă
  • Oportunități de avansare

Responsabilități:

  • Deplasare către punctele de vânzări conform traseului
  • Aprovizionarea permanentă a rafturilor cu produsele companiei
  • Respectarea conceptului de aranjare a produselor pe raft

Cerințe:

  • Experiența într-un post similar este binevenită
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Permis de conducere, categoria B (nu mai puțin de un an)

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon 079947888