O mare companie de producție (specializată în fabricarea de produse alimentare)  este în căutarea unui specialist creativ pentru postul de:

Specialist marketing (11000-14000 lei)

Responsabilitățile postului:
- administrarea direcțiilor de export;
- planificarea, participarea la elaborarea și implementarea produselor noi;
- elaborarea și gestionarea strategiei de promovare a produselor pe piețele de export;
- întocmirea dărilor de seamă, planurilor și bugetelor;
- stabilirea politicii de vînzări și canalelor de distribuție a întregului sortiment de mărfuri;
- participarea la formarea strategiei de promovare;
- planificarea și analiza eficienței activităților de promovare;
- implementarea planurilor de marketing.

Cerințe:
- studii superioare;
- experiență de cel puțin 2 ani în domeniul marketingului;
- fluență în limbile rusă, engleză și română;
- bune cunoștințe de utilizare a MS Office, cunoștințele de utilizare a programelor de editare grafică constituie un avantaj.
Calități personale:
- abilități dezvoltate de organizare a activității;
- eficiență;
- onestitate;
- disciplină;
- abilități de comunicare/simțul tactului;
- aptitudini diplomatice;
- atitudine pozitivă;
- rezistență la stres.

Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- salariu competitiv în mărime de 11000-14000 lei (stabilit în funcție de rezultatele interviului);
- pachet social integral;
- compensarea cheltuielilor de masă;
- oportunități de dezvoltare profesională;
- locația postului: or. Chișinău.

Selecția candidaților se va face în urma evaluării CV-urilor însoțite de fotografie care urmează a fi expediate la adresa electronică: hr.chisinau@yahoo.com

Doar candidații selectați vor fi invitați la un interviu individual.