Holding financiar european cu reprezentanta in 3 țări și mai mult de 500 de colaboratori, este in căutare de:

Operator vorbitor de limba româna

Cerințe față de candidați:
- Cunoașterea limbii române.
- Cunoștințe foarte bune de operare PC.
- Disciplină, abilități de lucru în echipă.
- Capacitatea de a vorbi corect și răspicat, dicție bună.

Responsabilități:
- Primirea și redirecționarea apelurilor de intrare.
- Informarea cu privire la serviciile prestate de companie.
- Introducerea informației obținute în cadrul negocierilor telefonice, în sistem.

Noi oferim:
- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de profesionisti într-o companie internatională de succes.
- Instruire gratuită, training-uri pentru sporirea calificării.
- Salariu stabil, achitat la timp.
- Mediu de lucru modern, colectiv tînăr si prietenos.
- Oficiu nou în sectorul Botanica.

Dacă ești interesat de propunerea noastră - expediază cât mai curând CV-ul la adresa i.grib@eco-fin.eu  indicand funcția pentru care optezi.