Angajăm:

Programator Front-end (România)

Pentru sediul nostru de dezvoltare din Suceava, România, căutăm un Programator Front-end care să se alăture echipei noastre.

Responsabilitățile tale vor include:
  • Vei fi membru cheie al echipei noastre de dezvoltare
  • Vei fi responsabil pentru dezvoltarea și proiectarea pe Front-end folosind HTML/CSS/JS
Aptitudinile tale în următoarele domenii vor fi foarte apreciate:
  • Bune cunoștințe de coding
  • Foarte bune cunoștințe de JavaScript
  • Foarte bune cunoștințe de tehnologii web (HTML5/CSS3)
  • Experiență în crearea de aplicații complexe în HTML/CSS/JS
  • Apreciem experienta in oricare dintre urmatoarele: React, Angular, Vuejs, Jquery, Bootstrap,  Semantic UI, Foundation
  • Spirit deschis, abilități bune de comunicare, capabil/ă să lucreze bine cu o echipă calificată, pasionată și în creștere
  • Limba engleză – nivel conversațional bun
Beneficiile tale vor include:
  • Salariu competitiv
  • Pachet de relocare
  • Asigurare medicală
  • Mediu de lucru profesionist, prietenos și extrem de orientat spre echipă
  • Activități de formare și team-building
  • Program de lucru flexibil
  • Diverse activități sportive
Ești gata să faci următorul pas în carieră? Trimite CV-ul tău la hello@assist.ro   și vino să discutăm despre viitorul tău în ASSIST!