Î.M. Tirex Petrol S.A. este prezentă pe piața produselor petroliere din Republica Moldova din anul 1995. Compania gestionează la momentul de față o rețea de 78 de stații de alimentare cu combustibil.

Suntem o echipă de profesioniști și te vrem și pe tine în echipa noastră pentru poziția vacantă de:

Șef stație de alimentare cu combustibil (r. Ungheni)

Responsabilități principale:

  • Coordonarea activității comerciale și operaționale a stației de alimentare cu combustibil;
  • Asigurarea recepției de mărfuri și combustibil la stație în conformitate cu procedurile interne ale companiei;
  • Asigurarea controlului și procesului de inventariere atît a stocurilor de combustibil cît și a bunurilor de la stație;
  • Asigurarea și gestionarea activității personalului din subordine sa;
  • Asigurarea bunei funcționări a stației din punct de vedere tehnic;
  • Pregătirea rapoartelor interne privind activitatea stației.

Cerințe față de candidat:

  • Cerinţe educaționale: studii superioare;
  • Experiența pe un post similar de cel puțin 3 ani;
  • Cunoștințe MS Office;
  • Abilități de organizare și coordonare a proceselor;
  • Abilitați de comunicare și relaționare;
  • Abilități de auto-organizare dezvoltate pentru a lucra atât independent, cât și în echipă;
  • Gîndire analitică, amabilitate, onestitate;
  • Limbi cunoscute: română, rusă;
Dacă te-ai regăsit în descrierea de mai sus așteptăm CV-ul tău însoțit de o poză recentă la adresa de e-mail: hr@tirexpetrol.com   menționând poziția pentru care aplici.
 Vor fi contactate doar persoanele ce corespund cerințelor înaintate.