ICS ACSEAL GAZ SRL – distribuitor autorizat de gaze tehnice si speciale, echipamente de sudare si taiere, electrozi, angajează:

Manager Vânzări

Descrierea postului: Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.

Responsabilitati si sarcini:
- Implementarea politicii companiei in domeniul vanzarilor;
- Promovarea imaginii companiei si a produselor;
- Stabilirea si mentinerea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei;
- Gestionarea si extinderea portofoliului de clienti si produse;
- Monitorizarea realizarii planului de vanzari si a datoriei debitoriale;
- Cresterea volumului vanzarilor.

Cerinte:
- Studii superioare;
- Experienta anterioară in sectorul vinzarilor ( minimum 3 ani );
- Excelente abilitati de comunicare, vanzare, negociere;
- Cunostinte PC-nivel avansat-MS Office, Excel,Outlook;
- Cunoasterea limbilor romana si rusa
- Spirit de echipa;

- Oportunități de dezvoltare profesională;
- Permis de conducere ( categoria B , C - avantaj )

Beneficii:
- salariu fix + comision din vânzări ;
- instruire.

Expediați CV-ul dvs. la adresa electronică: oxana.antoneanu@acseal.md
062176663 - Oxana