GEOX Moldova  caută:

Marketing & PR Manager

Rețeaua de magazine GEOX, Clarks, Primigi caută Marketing & PR Manager!

Magazinele noastre înseamnă produse de calitate, colecții actuale și deservire excelentă!
Suntem în căutarea unui Marketing & PR Manager care să transmită aceste mesaje publicului, prin cele mai ingenioase şi profesioniste moduri.

Responsabilități generale:
● Elaborează şi implementează strategii de marketing.
● Planifică și coordonează bugetele de marketing.
● Administrează paginile brandului pe rețelele de socializare (Facebook, Instagram).
● Creează conţinut captivant (foto/video/texte) pentru publicul țintă.
● Creează strategii pentru a majora fluxul de vizitatori în mediul online şi pentru a creşte impactul postărilor.
● Dezvoltă și optimizează platforma online www.origin.md.
● Organizează şi coordonează ședințele foto sezoniere.
● Cooperează şi comunică cu departamentul comercial, reprezentanții brandurilor, tipografi, designeri, copywriteri, agenții de publicitate, etc.

Cerințe:
● Studii în unul din domeniile: Marketing/ Business și Administrare/ Jurnalism şi Ştiinţe ale Comunicării/ Digital Marketing.
● Cunoștințe în utilizarea calculatorului şi a platformelor de socializare.
● Gândire creativă.
● Capacitatea de a analiza date și a interpreta statistici.
● Cunoașterea limbilor română/ rusă/ engleză.
● Personalitate sociabilă și pozitivă (vrem să transmitem clienţilor și echipei energie bună) .
● Dorința de a învăța lucruri noi, de a participa la traininguri și de a se perfecționa în domeniu.

Ce îți oferim?
● Experiență în domeniul Fashion Retail, în cadrul unor branduri cu renume internaţional
● Salariu motivant, cu posibilitatea de avansare
● Birou amplasat în centrul Capitalei
● Libertatea de a implementa propriile idei, de rezultatul cărora să fii mândru(ă)

Dacă-ţi place propunerea noastră şi crezi că te potriveşti pentru această funcţie, atunci trimite CV-ul tău la adresa electronică danlistil@yahoo.com

Aşteptăm şi răspuns la întrebarea: De ce crezi că ești potrivit(ă) pentru această funcție?

Deci, pe scurt, așteptăm de la tine:

1. CV
2. Răspuns la întrebare
P.S. Apreciem orice SHARE la postare! Poate aveți prieteni care ar putea fi interesați de această oportunitate!
Mulțumim!