Nano-ART Group, agenție de publicitate full-service, este în căutare de personal:

Manager / Manager vinzari

Nano-ART Group  - compania producatoare de mareial publicitar. Profilul companiei axat pe confectionarea publicitatii exterioare, panourilor, press wall, imprimare format mare, tipografie. Noi ne dezvoltam si avem nevoie de manager.

Responsabilități principale:
- Lucrul cu clientii existenti;
- Desfasurarea negocierilor, efectuarea corespondentei de afaceri;
- Pregatirea ofertelor comerciale, incheierea contractelor, inregistrarea comenzilor;

Cerinţe:
- Experienta in vanzari B2B este de dorit;
- Experiență cu o gamă largă de bunuri;
- Studii superioare;
- Vorbire coerenta și scrisă.

Calități personale:
- Comunicare, gândire pozitivă, bunăvoință și deschidere;
- Responsabilitate și onestitate;
- Credința în sine și in puterile proprii;
- dorința de a învăța și de a se dezvolta!
Oferim:
- Salariu bun
- Toate oportunitățile de creștere profesională și de carieră;
- Angajarea oficială;

- Loc de muncă echipat confortabil;

Trimiteți CV-ul dvs. la hrnanoart@gmail.com