Dacă sunteți  motivați, dornici de noi oportunități  și gata să deveniți membru al unei echipe dinamice cu un înalt nivel de profesionalism, anunțăm următoarea poziție vacantă:

Asistent producător

Cerinte:
• abilități bune de comunicare, dorința de a invăța lucruri noi;
• cunoașterea avansată a limbii române si rusă;
• capacitate de organizare, spirit de iniţiativă și flexibilitate;
• cunoştinţele medii de lucru in Excel sunt absolut necesare.

Responsabilități:
• Asigurarea suportului administrativ pentru echipa;
• Oferă asistență producătorului in activitatea zilnică.

Oferim:
• posibilitate de a lucra într-o companie performantă;
• creștere profesională;
• lucrul într-o echipă de specialiști calificați;
• salariu motivant şi stabil;

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV cu poza la adresa electronica: sanda.godiac@gmg.md

Doar persoanele preselctate vor fi contactate.

Nota: Prin expedierea CV-ului, vă exprimaţi acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.