Î.C.S. Easy Credit S.R.L., una din cele mai mari si reputative organizatii de microfinantare din Republica Moldova, anunta concurs pentru angajare in functia de:

Expert coordonator în Secția Recuperări (Call Centru)

Cerințele, față de candidați, pentru admiterea la interviu sunt următoarele:
1. Studii universitare superioare constituie un avantaj, însă nu este o cerință obligatorie,
2. Experiență de muncă în același domeniu constituie un avantaj, însă nu este o cerință obligatorie,
3. Buna cunoaștere a limbii române, limbii ruse,
4. Cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator,
5. Abilităţi excelente de comunicare,
6. Capacitate de a lucra în echipă,
7. Abilităţi de rezolvare eficientă a problemelor,
8. Abilităţi de organizare şi planificare.

Responsabilitatile pentru functia vacanta:
1. Comunicarea eficientă cu clienții prin intermediul apelurilor telefonice,
2. Evidența și monitorizarea clienților ce se află în întîrziere,
3. Oferirea unei consultanțe calificate clienților companiei.

Oferim: Pachet social deplin, salariu motivant, prime.
CV-urile le puteti trimite la adresa de e-mail: mvirlan@gmail.com

Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.