BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A.
anunţă concurs pentru postul vacant de:

Project Manager Departamentul Proiecte si Organizare

Misiune post: Asigură realizarea proiectelor băncii, coerenţa şi eficienţa soluţiilor bancare implementate

Beneficiile pe care le oferim:
• Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
• Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
• Oficiul exact în centrul Chișinăului;
• Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
• Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
• Salariu fix + alte avantaje financiare;
• Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:30- 17:30).

Principalele responsabilităţi:
• Realizarea proiectelor băncii;
• Asigurarea comunicării in cadrul proiectului;
• Gestionarea riscurilor proiectului;
• Executarea corectă a proiectului prin respectarea perimetrului, termenilor şi bugetului alocat;
• Predarea produsului final conform cerinţelor business.

Cerinţe:
• Studii superioare cu profil economic sau în domeniu IT;
• Cunoaşterea procedurilor şi produselor bancare;
• Experienţă de activitate în sistemul financiar-bancar de minim 2 ani;
• Experienţa în gestiunea proiectelor va fi un avantaj;
• Cunoştinţe avansate ale limbii engleze.

Profilul candidatului:
• Abilităţi de comunicare, organizatorice şi de planificare;
• Spirit de echipă, abilităţi sociale şi flexibilitate;
• Orientare spre rezultate şi client;
• Rezistenţă la stres;
• Spirit inovativ si cognitiv.

Aplică CV-ul la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332.