Deveniți o parte a echipei de succes Panifico Pizza!

Стань частью успешной команды Panifico Pizza!

Bucătar / Повар

Dacă tu ești un bucătar pasionat, responsabil și ai dorinţa de a se dezvolta în domeniul culinar, echipa noastră te așteaptă!

Noi oferim:

  • Salariu motivant de la 40 lei/ora;
  • Program de lucru în ture 2/2, 3/3;
  • Instruire și dezvoltare profesională continuă din contul companiei;
  • Plată stabilă de 2 ori pe lună;
  • Pachet social complet;
  • Mesele la prețuri speciale;

Viitorul nostru bucătar va avea ca cerințe următoarele activități:

  • Prepararea cu inspirație și atenție bucatelor gustoase pentru fiecare oaspete;
  • Respectarea standartelor și fișilor tehnologice;
  • Asigurarea funcționării neîntrerupte a echipamentului de bucătărie;
  • Menționarea ordinii și curățeniei la localul de munca;

Penru noi este important:

  • Dorinţa de a invăţa lucruri noi și de a progresa în profesie;
  • Experienţa nu este obligatorie, dar prezintă un avantaj;
  • Atitudinea pozitiva și abilitate de a lucra rapid, eficient și calitativ!

Dacă ești cointeresat, trimite un CV cu FOTO cu indicarea denumirii postului vacant la adresa: mall@panifico.md , mall@blinoff.md
Sau sunați la numărul de telefon: 061 055 445, 069 442 278.
Повар / Bucătar

Если ты увлечён своей профессией, ответственый, у тебя есть желание развивать свои профессиональные навыки, наша команда тебя ждёт!

Требования:

  • Желание работать;
  • Опыт работы приветствуется;

Должностные обязанности:

  • Приготовление заготовок на процессе;
  • Приготовление блюд под заказ;
  • Соблюдение санитарных норм на процессе в течение рабочего дня;

Условия труда:

  • Бесплатное обучение;
  • Посменный график работы: 2/2, 3/3;
  • Компания предоставляет развоз по окончании рабочей смены;
  • Почасовая оплата труда от 40 лей/час;
  • Стабильная оплата 2 раза в месяц;
  • Питание по специальным ценам;
  • Социальный пакет;

Если заинтересован, присылай CV с ФОТО с указанием названия вакансии на адрес: mall@panifico.md  или mall@blinoff.md
Звони по телефону: 061 055 445 или 069 442 278.