«SMADIC AND CO SRL» приглашает на работу кандидатов на должность Видео-оператор.

Видео-оператор

ТРЕБОВАНИЯ:

  •    Желание учиться съемке видео обзоров;
  •    Опыт работы с видео и фото техникой;
  •    Умение снимать по сценарию.

ЗАДАЧИ:

  •    Видео съемка товаров.

МЫ ПРЕДЛАГАЕМ:

  •    Достойную заработную плату;
  •    Официальное оформление;
  •    Полный соц. пакет;
  •    Профессиональный рост;
  •    Работу в молодом коллективе.

Присылайте ваши резюме по адресу hr@smad-grup.md  с указанием вакансии Видео-оператор.

Video – grapher

 În legătură cu mărirea echipei noastre, compania «SMADIC AND CO SRL» este in căutarea de «Video – grapher».

Cerințe:

  •   Experiența cu echipamente video si foto;
  •   Abilitatea de a filma în funcție de scenariu;
  •   Dorința de a învăța și a se dezvolta în acest domeniu.

Responsabilitați

  •   Prezentarea video a produselor.

Oferim:

  •    Lucrul intr-o echipă tinară, energică, intr-o companie stabilă si de succes;
  •    Angajarea oficială conform legii;
  •    Sarcini interesante;
  •    Stabilitate si incredere in viitor.

Asigurăm o dezvoltare profesională intr-o echipă tinară și prietenoasă, asteptăm cu nerabdare CV-ul dvs pe e-mail: hr@smad-grup.md        Indicați poziția pentru care aplicați.