Cel mai mare internet - magazin „ SMADSHOP” este în căutarea candidatului pentru postul vacant de „ Conducător auto categoria B sau C ” .

Sofer cat. B sau C

Responsabilitați:

  • Permis de conducere categoria B sau C;
  • Transportarea mărfurilor prin Chișinău și Republica
  • Moldova.

Cerințe:

  • Experiența de conducere;
  • Punctualitate, responsabilitate, seriozitate;
  • Abilitați organizatorice.

Noi oferim:

  • Venit stabil salariu fix + bonusridicarea la etaj +bacsis;
  • Loc de cazare in orașul Chișinău;
  • Angajare oficială + pachet social complet;
  • Mediu plăcut de lucru.

Asteptăm CV-ul dvs (cu foto) la adresa de e-mail: hr@smad-grup.md

La fel ne puteți contacta la numărul de telefon – 067303110 Oleg

Водитель категории B или С

Крупнейший интернет-магазин «SMADSHOP» объявляет набор кандидатов на вакансию «Водитель категории В или С». С нами работать легко и просто, мы заинтересованы, чтобы вы зарабатывали.

Мы предлагаем:

  •  Стабильный заработок фиксированная ставка + бонусы;
  •   Места проживание в городе Кишиневе;
  •  Стабильные ежемесячные выплаты заработной платы;
  •  Официальное оформление + Полный соц. пакет;

Обязанности:

  •  Водительское удостоверение категории B или С;
  •  Осуществление перевозки груза по Кишиневу или Молдове.

От Вас мы ждем:

  •  Опыт вождения.
  •  Пунктуальность и ответственность;
  •  Желание работать и зарабатывать;

Ждем Ваше резюме на e-mail: hr@smad-grup.md
Также, Вы можете связаться с нами по номеру телефона – 067303110 Олег