Cel mai mare internet magazin din Moldova vă invită să aplicați pentru postul vacant "Manager relații cu clienții"

Suntem deja peste 120 de angajați, fii și tu parte din echipa SMADSHOP !!!

Manager relații cu clienții

Cerințe pentru candidat:
 - Abilităţi de comunicare;
 - Cunoașterea limbii ruse și române;
 - Abilitatea de a lucra in echipă;
- Utilizator PC;

Responsabilitați:
 - Prelucrarea apelurilor de intrare a cliențiilor.
 - Identificarea cerințelor clienților;
 - Comunicarea cu clienții, rezolvarea conflictelor, dezacorduri, obiecții.
 - Responsabilitate;

În schimb oferim:
- O platformă pentru dezvoltare personală și profesională;
- Loc de muncă în oficiu confortabil;
- Program de lucru de 8 ore;
- Angajare oficială;
- Pachet social complet.

Suntem mereu bucuroși de mărirea echipei noastre. Dacă sunteți interesat de această ofertă expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: hr@smad-grup.md   specificînd în mod obligatoriu postul vacant pentru care aplicați.

 La fel ne puteți contacta la numărul de telefon 067456699 Tatiana

Менеджер по работе с клиентами

Крупнейший интернет-магазин в Молдове объявляет набор кандидатов на вакансию «Менеджер по работе с клиентами». Нас уже более 120 сотрудников, стань и ты частью дружной команды «SMADSHOP».

Требования к кандидату
- Развитые коммуникативные навыки
- Знание русского и румынского языка;
- Умение работать в команде;
- Опытный пользователь ПК.

Обязанности:
 - Обработка входящих обращений клиентов;
- Выявление потребностей клиента;
 - Общение с клиентами, разрешение конфликтов, разногласия, возражения;
 - Обучение и развитие.

В обмен на это мы предлагаем:
- Официальное трудоустройство;
- Перспектива карьерного роста
- Достойная заработная плата;
- Уютный офис с графиком Пн-Пт с 9.00-18.00;

Мы предлагаем неизбежное профессиональное развитие в дружном молодом коллективе и ждем Ваше резюме на e-mail: hr@smad-grup.md

Также, Вы можете связаться с нами по номеру телефона 067456699 Татьяна

Не забывайте пожалуйста написать для какой должности отправили CV