Aventus Finance Moldova (https://credit7.md/ ) - structura a grupului financiar international Aventus Group, anunta concurs pentru angajarea in functie de:

Manager Clienti

Cerinte fata de candidat:
1) Experienta anterioara in domeniul creditarii și lucrului cu clientii va constitui un avantaj;
2) Abilitati excelente de comunicare;
3) Cunoasterea limbilor Romana, Rusa;
4) Cunoasterea calculatorului - MS Office (MS Word, MS Excel etc.).

5) Orientare spre rezultat

Responsabilitati:
1) Inregistrarea si operarea datelor obtinute de la clienti in vederea plasarii cererilor de imprumut;
2) Consilierea clienților pentru deservirea imprumuturilor;
3) Informarea clienților privind produsele oferite de companie, și serviciile conexe;
4) Efectuare de apeluri catre clienti pentru suport și promovare a serviciilor companiei.
5) Atragerea clientilor pentru promovarea serviciilor companiei

Noi oferim:
- Angajarea oficiala;
- Salariu motivant + bonusuri bazate pe indeplinirea bugetului de vinzari
- Grafic de lucru full-time;

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail info@credit7.md