O.C.N. „Easy Credit” S.R.L. UNA din cele mai mari și reputative organizații de creditare nebancară din Republica Moldova cu active de peste 900 mil. MDL, anunță concurs pentru angajare:

Marketing Manager

Dorești să obții o experiență de muncă și să devii un membru cu drepturi depline al unei echipe de profesioniști adevărați cu oportunități de avansare carieră – acum ai această șansă. Drept recompensă pentru munca efectuată va fi remunerarea adecvată.

Ești responsabil, disciplinat și onest, aplică CV-ul la: hr@easycredit.md     cu specificarea „
Marketing Manager” sau apelează: 0-7845-1111

Oferim:

• Pachet social 100% conform CM RM
• Salariu atractiv și prime
• Tichete de masă pe Card Electronic 45 mdl/ 1 zi lucrătoare
• Alte facilități

Responsabilități:

         Obiectivul principal al postului de muncă este creearea unei imagini pozitive a serviciilor companiei şi înregistrarea unei creşteri a vânzărilor.

  • Participarea la crearea și realizarea strategiei de marketing a Companiei;
  • Planificarea și organizarea  evenimentelor de marketing, a campaniilor publicitare, PR-promoțiilor și analiza eficienței acestora;
  • Organizarea activităților de promovare a imaginii companiei prin intermediul site-ul companiei și rețelelor de socializare și altor metode de promovare;
  • Completarea permanentă a site-ului cu conținutul necesar;
  • Analiza concurenților de pe piață;
  • Organizarea și efectuarea diferitor analize în domeniul marketingului;
  • Participarea activă la crearea diferitor promoții și evenimente pentru promovarea produselor companiei.

Cerințe de calificare:

  • Studii superioare în domeniul marketingului;
  • Cunoașterea la nivel înalt a limbilor române și ruse (engleza va fi un avantaj);
  • Experiență de muncă într-o funcție similară va fi un avantaj;
  • Aptitudini de negociere;
  • Utilizator avansat calculator;
  • Experiență în organizarea evenimentelor marketing;
  • Comunicabilitate, responsabilitate, spirit oraganizatoric, creativitate, abilitate de a învăța rapid.

      • Abordare creativă și capacitatea de a găsi rapid soluții în situații dificile
      • Spirit de inițiativă și capacitatea de a lucra în echipă
       • Disciplină

  •  stabilește obiectivele de marketing,
  • selectează şi aplică cele mai de succes strategii şi tactici de marketing,
  • stabilește resursele şi formele de promovare,
  • aplică programele și
  • planurile de marketing,
  • investighează şi analizează,
  • monitorizează factorii financiari şi tehnologici care afectează oportunitățile de pe piaţă,
  • planifică şi aplică activităţile şi campaniile de marketing.