Î.M. Delta-Medica SRL este o companie dinamică de distribuție a brandurilor: Dr. Frei, Swiss Energy, Dentissimo, Microlife, Gamma, Onelife, Bionime, Medtextile, Dolphi, HomeTest și altele, este în căutarea unei persoane responsabile care va îndeplini funcția de Șofer-expeditor în mun. Chișinău

Șofer-expeditor (mun. Chișinău)

Responsabilități:
- Verificarea mărfii și documentelor pentru livrare;
- Încărcarea, descărcarea și plasarea mărfurilor în caroserie;
- Executarea livrărilor în termen, conform graficului de livrări;
- Predarea facturilor conform raportului de livrare;
- Completarea foilor de parcurs;
- Exploatarea camionului conform cerințelor de întreținere;
- Deservirea clienților cu amabilitate.

Cerințe:
- Studii liceale sau medii de specialitate;
- Cunoașterea sectoarelor din mun. Chișinău;
- Experiență de conducere a automobiliului - minim 3 ani;
- Cunoașterea limbii române și ruse (la nivel de vorbitor);
- Abilități de comunicare;
- Atitudine pozitivă față de client și tratarea lor cu respect.

Compania oferă:
- Salariu competitiv, plătit la timp;
- Angajare oficială cu pachet social complet;
- Grafic de lucru: Luni-Vineri, 9:00-18:00.

Expediati CV-ul la adresa de e-mail: mmoldova@gmail.com