Sarco Engineering este în căutarea unui coleg nou pentru funcţia de:

Manager aprovizionare

Poți fi persoana potrivită dacă:
- ai experiență similară - minim 1 an;
- cunoști piaţa de produse specifice companiei de construcții;
- deții permis de conducere categoria B;
- cunoști MS Office ( WinСмета constituie un avantaj);
- ești o persoană cu inițiativă, atentă la detalii cu atitudine proactivă și spirit de echipă;

Responsabilitățile tale:
- participi la coordonarea operațiunilor logistice, intrarea comenzilor, planificarea materialelor, inventarierea și organizarea transportării acestora;
- cauți furnizori, negociezi oferte;
- urmăreşti livrările şi asiguri documentele pentru mișcarea internă;

Ce oferim:
- carieră într-o companie în expansiune continuă;
- echipă profesionistă, colectiv tânăr, atmosferă prietenoasă;
- pachet social complet;
- asigurare medicală gratuită la o instituție privată;
- salariu competitiv;
- automobil, teambuilding-uri, telefon și alte bunătățuri corporative;

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu o poză, indicând poziția ”Manager aprovizionare” la adresa: hr@sarco.md