Primul serviciu mobil de montare a anvelopelor din Republica Moldova Autoshina.md angajează:

Șofer – Montator anvelope 8000-10000 lei

Oraș: Chișinău.
Studii: oricare.
Experiența: cel puțin 1 an.
Salariu: 1 000 lei + 30% din profitul net.
Program de lucru: în ture (3 zile de lucru și 3 zile de repaus), deplasări pe întreg teritoriul republicii.

Beneficii:
- compensarea a 50% din costul abonamentului la sală;
- asigurarea cu uniformă și echipamentul necesar pentru desfășurarea activității;
- salariu plătit săptămînal.

Responsabilități:
- înlocuirea anvelopelor (demontare, montare, echilibrare), deplasări cu instrumentele de lucru în raza orașului și în suburbii la solicitarea clienților;
- supravegherea și asigurarea bunei funcționări a automobilului, înlocuirea consumabilelor (ulei de motor, lichid pentru spălarea parbrizelor etc.);
- deplasări la solicitare în orice punct din Chișinău sau din țară la orice oră (fără posibilitatea de a refuza).
Este un job care vă cere să fiți activ 24 de ore. Din acestea în intervalul 8.00-20.00 sunteți în automobil (într-o locație care se poate schimba). De aceea este important să puteți fi contactat telefonic la orice oră pe parcursul turei pentru a prelua solicitarea de la operator.

Cerințe:
- deținerea permisului de conducere pentru categoria „B”, capacitatea de a conduce sigur un microbuz de 9 metru (clasa „Volkswagen LT 35” super lung), fără al doilea șofer, dotat cu tot echipamentul necesar pentru desfășurarea activității, în special camere de supraveghere și trackeri GPS;
- experiență în domeniu, experiență în utilizarea RunFlat, cunoașterea limbilor rusă și română, abilități de comunicare, atitudine binevoitoare, punctualitate, onestitate.

Expediați CV-ul la adresa electronică:
job@autoshina.md
Specificați în mesaj postul pentru care aplicați și salariul dorit, în caz contrar CV-ul Dvs. nu va fi examinat.
Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu individual.