Angajăm:

Conducător auto

Responsabilități principale:
- primirea mărfurilor de la depozit în baza documentelor de expediere;
- livrarea mărfurilor în unitățile comerciale (din Chișinău și suburbii);
- manifestarea unei atitudini responsabile față de mărfurile transportate;
- responsabilitate, punctualitate;
- experiență în postul de șofer expeditor este binevenită;
- disponibilitate pentru plecări peste hotare (la solicitare).

Cerințe:
- deținerea permisului de conducere pentru categoriile „B”, „C” (posedarea permisul de conducere pentru alte categorii este binevenită);
- experiență în conducerea vehiculelor de cel puțin 2 ani;
- experiența într-un post similar constituie un avantaj.

Calitățile unui candidat ideal:
- dinamism și atitudine pozitivă;
- un grad înalt de responsabilitate și atenție.

Condiții:
- angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral;
- salariu atractiv.

Cei interesați pot expedia CV-ul la adresa electronică: comecoteh@gmail.com  sau să ne contacteze la numărul de telefon: 069 166 161.