Angajăm:

Contabil

Invităm candidați cu spirit de inițiativă, atenți, punctuali, responsabili și pozitivi.

Responsabilitățile tale vor fi:
- realizarea activității de evidență contabilă în întregime;
- efectuarea lunară a totalurilor, întocmirea și prezentarea dărilor de seamă fiscale;
- pregătirea informației și a documentelor la solicitarea organelor fiscale;
- evidența personalului (reflectarea angajărilor, transferurilor și eliberărilor din funcție în programul 1C);
- efectuarea decontărilor reciproce și a schimbului de documente cu furnizorii, controlul și gestionarea conturilor;
- evidența datoriei debitoare și a datoriei creditore, evidența decontărilor cu furnizorii și cumpărătorii, controlul existenței documentelor de totalizare;
- gestionarea relației „bancă-client”.

Cerințele noastre sunt:
- studii superioare de profil (economie, contabilitate);
- experiență de cel puțin 5 ani într-o poziție similară;
- cunoștințe în domeniul evidenței contabile și fiscale și urmărirea modificărilor la legislația din domeniu;
- bune cunoștințe de utilizare a programelor 1C, Excel, sistemului „bancă-client”;
- atenție, responsabilitate, capacitatea de a îndeplini mai multe sarcini concomitent.

Oferim:
- posibilitatea de a activa în cadrul unei agenții de publicitate aflate în proces de dezvoltare dinamică;
- program de lucru: 09:00-18:00, 5 zile de lucru pe săptămînă și 2 zile de repaos, într-un birou situat chiar în centrul capitalei;
- salariul mărimea căruia va fi stabilită în urma interviului;
- o atmosferă cît se poate de caldă în colectiv;
- șefi bine intenționați;
- cafea gratuită;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- activități regulate de team building și evenimente corporative organizate în afara biroului.