Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Bucătar Șef

Responsabilități:
· Responsabil de operațiunile zilnice ale bucătăriei;
· Elaborează meniuri noi și fisele tehnologice ale noilor preparate;
· Monitorizează pregătirea bucatelor cu asigurarea respectării procesului tehnologic;
· Gestionarea, evaluarea și instruirea echipei din subordine;
· Gestionarea aprovizionarea restaurantului cu toate produsele necesare;
· Gestionarea eficientă a costurilor ce țin de întreținerea bucătăriei și prepararea bucatelor;
· Urmărirrea și respectarea normelor igienico-sanitare și normele de protecție a muncii;
· Estimarea timpului de preparare a fiecărui element din meniu;
· Menținerea în ordine a bucătăriei;
· Conoaștereai respectarea normelor de alimentație publică impuse de legislația în vigoare;
· Locul de munca este amplasat la 100 km de Chișinău;

Cerințe:
· Studii superioare în domeniul tehnologiei alimentației publice;
· Experiență de muncă pe un post similar minim 3 ani;
· Experiență în pregătirea meniurilor;
· Capacitate de gestionare a unei echipe;
· Abilități de leadership și management.

Beneficii:
· Transport și cazare asigurate de companie;
· Salariu motivant

Pentru a aplica la acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul cu o poză recentă la adresa de email: ba90@search4staff.com, Telefon de contact: 022 876 557

Vă rugăm să indicați codul postului vacant: BSB