Compania KASTEEL angajează:

Contabil

Principalele responsabilități:
▪ Organizarea, controlul și gestionarea evidenței contabile și fiscale;
▪ Corectitudinea evidentei de înregistrare a documentelor primare, salarizare, deplasare, taxe etc.
▪ Elaborarea, pregătirea și prezentarea la timp a rapoartelor și darilor de seama;
▪ Controlul achitarilor catre furnizori si contractanti;
▪ Monitorizarea modificărilor legislației contabile și fiscale în vigoare;
▪ Controlul creanțelor și a datoriilor;
▪ Coordonarea și verificarea subordonaților;
▪ Lucrul cu organele de control.

Cerințe:

▪ Studii superioare de specialitate;
▪ Experienta în comerț (preferabil și în producție)
▪ Cunoașterea tuturor domeniilor de contabilitate și fiscală;
▪ Persoană atentă la detalii, rezistentă la stres, de înalta performantă, responsabilă;
▪ Capacitate înaltă de analiză și argumentare a propriei viziuni.

Poziția respectivă prevede contract de muncă cu normă întreagă.

Persoanele care doresc să devină parte a echipei KASTEEL  sunt invitate să ne trimita CV
+ Poza recenta la:   tmzconstruct@mail.ru  sau sa  ne contacteze:
Tel: +373 68680032