Acvila Grup este una din cele mai mari asociații de business din Moldova și este cel mai important producător de covoare din Europa de Est .

Manager Vânzări (Export)

Căutăm un Manager Vânzări responsabil de piețe de export din Europa.

Responsabilități:
- Gestiunea relațiilor cu clienții corporativi (cumpărători engros de covoare)
- Analiza tendințelor și situației pe piețele de export
- Negocierea și semnarea contractelor
- Identificarea de oportunități noi de vânzare către clienții cheie
- Informarea și consultarea clienților privind produsele și colecțiile existente
- Elaborarea și prezentarea ofertelor comerciale
- Atingerea țintelor de vânzare

Cerințe față de candidați:
- Studii superioare
- Abilități de comunicare în Engleză, Rusă și Română
- Inițiativă și spirit de echipă
- Orientare spre rezultat
- Ambiție
- Punctualitate
- Resistență la stres
- Abilități de lucru la PC
Compensații și beneficii:
- Salariu motivant
- Pachet social complet
- Participare la expoziții internaționale
- Mediu de lucru profesionist
- Posibilități de promovare
- Călătorii și vizite la clienți în străinătate

Persoanele interesate pot transmite CV la adresa e-mail hr@acvila.md  . Vă rugăm să specificați postul pentru care aplicați.

Pentru mai multe detalii despre companie accesați paginile web www.acvila.md   și www.moldabela.com

Numai persoanele preselectate vor fi contactate. Succes!