Angajăm:

Contabil-șef adjunct

Suntem în căutarea unui contabil-șef adjunct profesionist care să corespundă următorului profil:

  • cunoașterea excelentă a standardelor de contabilitate și a legislației fiscale în vigoare;
  • studii superioare economice;
  • experiență de muncă min. 3 ani;
  • gîndire analitică și atenție sporită la detalii;
  • responsabilitate, corectitudine și profesionalism;

Responsabilități:

  • contabilitate conturilor de gestiune;
  • lucrul cu facturile fiscale, operațiuni de import, foi de parcurs;
  • formarea/ prelucrarea documentelor primare;
  • operarea cu serviciile fiscale electronice, client-bancă;
  • inventarierea mijloacelor fixe, valorilor materiale.

Beneficii:

  • salariu motivant + bonus de performanță;
  • lucru într-o echipă tînără, dinamică și prietenoasă.

Candidații interesați pot trimite CV-ul cu indicarea funcției pentru care candidează la adresa: hrstraal@gmail.com
www.straal.md
www.panourisandwich.md
078 52 99 99