Angajăm:

Șofer expeditor cu automobil propriu

SC “Complex-Total” S.R.L cu sediul central, magazin și depozit pe Bulevardul Dacia 58/12 din Chișinău, este afacerea de succes care a început în anul 2013 și continuă să se dezvolte.
Show room bunuri electrice "STRAAL" este unul dintre noile magazine care se bucură de succes din segmentul său. Calitatea produselor si deservirii noastre este cheia succesului pentru noi și, prin urmare, atragem constant angajații cei mai talentați. În procesul de lucru apreciem străduința, profesionalismul și eficiența angajatului

Responsabilitati:
- Verificarea marfii si documentelor pentru livrare;
- Deservirea clientilor cu amabilitate,
- Executarea livrarilor in termen;
- Predarea facturilor conform raportului de livrare;
- Pastrarea transportului conform cerintelor de intretinere;

Cerinte:
- Studii liceale / scoala profesionala;
- Cunoasterea zonelor geografice ale Moldovei;
- Experienta de conducere a automobiliului min 3 ani;
- Asimilarea cu usurinta a informatiei despre RUTE; CLIENTI; PRODUS;
- Abilitati de comunicare;
- Atitudine pozitiva fata de client si tratarea lor cu respect;
- Permis de conducere, cat. B, C;
- Automobil propriu microbus prioritar de la 2m

Compania ofera:
- Salariu competitiv;
- Pachet social;
- Telefon de serviciu.

Expediati CV-ul  la adresa: rustraal@gmail.com
Sau sunati la nr. 069 55 08 11