HR-Consulting – lider în recrutarea personalului, la solicitarea clientului său, este în cautarea candidatului pentru postul vacant:

Agent vânzări (tehnica agricola)

Cerinte:
· Experienta de cel putin 3 ani in vanzari
· Cunoasterea tehnicilor profesionale de vanzare, negociere si mercantizare
· Atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor
· Capacitate de adaptare si invatare rapida
· Disponibilitate la efort sustinut si munca de teren
· Demn de incredere, serios, dinamic, increzator in fortele proprii, proactiv
· Capacitate de mediere, gestionare si rezolvare prompta a problemelor
· Orientare catre rezultat
· Cunostinte operare PC (Excel, Word)
· Cunoasterea limbilor romina, rusa, engleza (avantaj)
· Permis conducere categoria B

Responsabilitati:
· Prospectarea continua a pietei in vederea identificarii si abordarii clientilor noi
· Dezvoltarea portofoliului actual de clienti
· Mentine si dezvolta relatii profesionale cu clientii in vederea mentinerii unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor si fidelizarii acestora

CONTACTE:

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: rr40@search4staff.com  sau sunati pe numărul: 068503560.
Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: «agent vinzari tehnica agricola»

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.