Primul serviciu mobil de montare a anvelopelor în Republica Moldova Autoshina.md angajează:

Manager relații cu clienții

Beneficiile pe care le oferim:
- un birou confortabil situat la adresa: str. Miron Costin, 15/1 (chiar în centrul sectorului Rîșcani);
- instruire complexă și oportunități de perfecționare profesională (traininguri, seminare cu participarea specialiștilor);
- salariu plătit la timp;
- pachet social + prînz la birou;
- un aparat de cafea instalat la birou;
- o vitrină frigorifică plină de bunătăți;
- compensarea a 50% de cheltuieli pentru sală;
- multiple posibilități de relaxare: playstation, aparat de joc, masă de fotbal, darts etc.;
- posibilitatea de a cumpăra tehnica în rate după 6 luni lucrate;
- o bibliotecă cu cărți contemporane.

Responsabilități:
- identificarea nevoilor clienților;
- întocmirea ofertelor comerciale;
- negocieri cu clienții;
- întîlniri cu clienții;
- gestionarea contractelor;
- lucrul cu apelurile reci;
- lucru cu baza de date cu clienți;
- primirea cererilor pentru montarea anvelopelor;
- coordonarea activității personalului în baza cererilor primite.

Chiar dacă nu aveți experiență necesară dar vă simțiți capabil să obțineți performanțe expediați CV-ul sau scrieți un mesaj la următoarea adresă electronică: job@autoshina.md