HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Sales Trainer

Companie internațională ce activează în Republica Moldova în domeniul produselor cosmetice.

Responsabilități:

  • Îmbunățățirea actualelor programe de formare și elaborarea noilor programe, în vederea instruirii forței de vînzări (prezentări PowerPoint);
  • Colectarea informației privind fluxul de persoane prezente la instruiri (tabele excel);
  • Instruirea forței de vînzări din toate regiunile partenere (public speaking);
  • Acoperirea planurilor lunare de training-uri livrate (deadline).

Cerințe:

  • Studii superioare în unul din domeniile: marketing, logistică, PR, psihologie;
  • Experiență în conducerea training-urilor/ workshop-urilor de minim 3 ani;
  • Utilizator independent MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Flexibilitate și rezistență la stres;
  • Spirit de echipă și responsabilitate;
  • Permis de conducere, categoria B;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - fluent (preferabil).

Beneficii:

  • Pachet social;
  • Salariu competitiv;
  • Posibilități de creștere și dezvoltare;
  • Automobil de serviciu;
  • Regim de muncă adaptat, interesant și divers;
  • Participarea la treninguri de dezvoltare profesională.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: bb40@search4staff.com
Telefon de contact: 069104433
În CV indicați codul postului vacant: ST

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.