ELCORE Distribution” este cel mai mare distribuitor de echipamente IT, produse software și servicii de la liderii mondiali în domeniul industriei IT.

Invităm în echipa noastră:

Manager dezvoltare produs

Responsabilități:
- vînzarea și promovarea produselor pe piață;
- analiza vînzărilor;
- plasarea comenzilor la vendor;
- crearea și dezvoltarea bazei de date cu clienți;
- negociere, identificarea nevoilor partenerilor.

Cerințe:
- studii superioare;
- experiență în negocieri;
- motivație puternică și orientare către rezultate;
- responsabilitate, spirit de inițiativă, abilități de comunicare;
- capacitatea de a îndeplini simultan mai multe sarcini;
- fluență în limba rusă și limba de stat.

Vor avea prioritate candidații cu:
- experiență de cel puțin 2 ani în domeniul distribuției sau comerțului cu amănuntul;
- un simț bun al umorului;
- ambiții și dorință de dezvoltare.

Condiții:
- post de muncă în cadrul unei companii internaționale mari;
- program de lucru full time;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- salariu mărimea căruia va fi stabilită în urma interviului;
- oportunități de instruire și dezvoltare în cadrul companiei;
- program de lucru: 9:00-18:00, de luni pînă vineri;
- un birou confortabil în sectorul Buiucani (str. Alba-Iulia, 75/„ALFA”).

Dacă vă doriți să activați în cadrul unei companii IT moderne în postul de manager de dezvoltare a produselor expediați CV-ul însoțit de o fotografie cu specificarea salariului dorit la adresa electronică: hrMD@elcoregroup.com

La interviu vor fi invitați doar candidații selectați.