”ELCORE Distribution” este cel mai mare distribuitor de echipamente IT, produse software și servicii de la liderii mondiali în domeniul industriei IT.

Invităm în echipa noastră:

Manager dezvoltare direcție de produs

Vă oferim oportunitatea să acumulați o experiență valoroasă, să învățați și să vă aprofundați cunoștințele profesionale și bineînțeles să vă dezvoltați și să creșteți în cadrul unei companii internaționale mari și stabile!

Cerințe față de candidat:
- capacitate de exprimare corectă oral și scris (în limbile rusă, română și engleză);
- un nivel înalt de motivație și orientare către rezultate;
- calități personale: responsabilitate, spirit de inițiativă, un nivel înalt de autoorganizare, conștiinciozitate, orientare către rezultate, abilități de comunicare, atitudine pozitivă, capacitate de a învăța și a privi dincolo de tipare, creativitate, spirit de echipă.

Responsabilitățile postului:
- dezvoltarea rețelei de parteneri;
- elaborarea ofertelor de prețuri și a celor comerciale;
- crearea rețelei de parteneri și atragerea de noi parteneri;
- comunicarea cu partenerii și clienții importanți;
- elaborarea programelor de promovare a produsului, organizarea și realizarea de evenimente în scopul promovării produsului și consolidării rețelei de parteneri;
- oferirea de consultații prin poșta electronică și prin telefon;
- întocmirea dărilor de seamă cu privire la rezultatele obținute.

Condiții:
- post de muncă în cadrul unei companii internaționale aflate în proces de dezvoltare dinamică;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- salariu motivant mărimea căruia va fi stabilită în urma interviului;
- pachet social integral;
- oportunități de instruire și dezvoltare în cadrul companiei;
- program de lucru: 9:00-18:00, de luni pînă vineri;
- un birou confortabil în sectorul Buiucani (str. Alba-Iulia, 75/„ALFA”).

Dacă vă doriți să activați în cadrul unei companii IT moderne în postul de brand manager de echipament IT expediați CV-ul însoțit de o fotografie cu specificarea salariului dorit la adresa electronică: hrMD@elcoregroup.com
La interviu vor fi invitați doar candidații selectați.