Angajăm:

Contabil

Cerințe:
- studii superioare de profil (contabilitate, economie, finanțe);
- cunoștințe în utilizarea 1C 7 și MS Excel;
- capacitate de învățare, gîndire analitică;
- abilități de comunicare, spirit de inițiativă, responsabilitate, capacitate de muncă;
- orientare către rezultate;
- tendință de dezvoltare profesională.

Responsabilitățile postului:
- încasarea banilor în numerar de la clienți, perfectarea actelor de vînzare și a documentelor de casă;
- înregistrarea operațiunilor economice privind circulația mărfurilor, materialele și serviciile, lucrul cu documentele primare;
- emiterea și evidența facturilor, conturilor, contractelor;
- evidența operațiunilor de casă și bancare;
- efectuarea și controlul decontărilor reciproce;
- îndeplinirea sarcinilor primite de la contabilul-șef.

Oferim:
- un birou bine amenajat cu toate dotările necesare;
- angajare oficială în cîmpul muncii, pachet social integral;
- program de lucru full time de 8 ore pe zi (sîmbăta și duminica – liber);
- posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tînăr și unit.
Mărimea salariului se va stabili în cadrul interviului.